Hastane Başhekimi

Doç. Dr. Hülya KILIÇ YILMAZ


Başhekimin Mesajı


    Yöneticinin Mesajı »   

YONETICI

Değerli Halkımız,

Kurumumuz 1947 yılında Numune Hastanesi adı altında hizmet sunumuna başlamış, 2005 yılında 22 branşta uzman yetiştirme yetkisi verilerek Eğitim ve Araştırma Hastanesi statüsüne dönüştürülmüştür. 2011 yılında Kaşüstü Kampüsünün yapımı tamamlanmış ve hizmete girmiştir. 2012 yılında Trabzon Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleştirilmiş ve toplamda 665 yatak ile 2 ayrı hizmet binasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz 2016 yolunda Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile birlikte kullanım protokolü çerçevesinde İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi statüsüne kavuşmuştur. Günden güne artan değerli akademik kadrosuyla bilimsel faaliyetlerinde de ivme kazanmaya devam etmektedir.

Hasta odaklı sağlık hizmeti sunma misyonunun yanında, sahip olduğumuz kaliteli kadrolarla yürüttüğümüz eğitim ve araştırma faaliyetleri ile de şehrimize, bölgemize ve bilim dünyasına katkıda bulunmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. 

Modern imkanlarla donatılmış, güçlü hekim ve yardımcı sağlık personeli kadrosu ile Kaşüstü ve Numune Kampüslerinde poliklinik ve kliniklerde hastalarımıza en ileri tetkik ve kalitede sağlık hizmetleri sunma gayreti içerisindeyiz.

Tüm çalışma arkadaşlarımızla insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla; vatandaşlarımıza hak ettiği değeri gösterebilmek için güler yüzlü, güvenilir, kaliteden ödün vermeden her zaman kendimiz yenileme ve geliştirme çabası içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Hastalık ve sağlıkta hep yanınızda olduğumuz belirtir, değerli halkımıza saygılar sunarız.


Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kaşüstü Mahallesi Topal Osman Sokak No:7 Yomra / TRABZON
Tel : ( 0462 ) 341 56 56, ( 0462 ) 341 56 30 - 38, ( 0462 ) 341 56 58 - 63

Akgün Yazılım © 2015 Tüm Hakları Saklıdır