Hastane Başhekimi

Doç. Dr. Hülya KILIÇ YILMAZ


Başhekimin Mesajı


    Bölümlerimiz » Tıbbi Branşlar » Dahili Birimler » İç Hastalıkları ( Dahiliye ) »   

İç Hastalıkları ( Dahiliye )

 

 

  • İç hastalıkları departmanı her biri kendi alanında uzmanlaşmış, genel dahiliye, gastroenteoloji-endoskopi, göğüs hastalıkları-alerji, hepatolojiı,
  • enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, nefroloji, hematoloji ve medikal onkoloji bölümleri bulunmaktadır.
  • Genel dahiliye tıbbın tüm klinik branslarına temel teskil eden bir disiplindir. Sağlık kuruluslarına basvuran hastaların büyük çoğunluğunun problemleri iç hastalıklarının ilgi alanına girmektedir.
  • Üst ve alt solunum yolu hastalıkları, hipertansiyon, mide-bağırsak sistemi hastalıkları, böbrek hastalıkları, tiroid hastalıkları, şeker hastalıği, romatizmal hastalıklar gibi çok geniş bir skalayı kapsar.
  • Hastanemizde genel dahiliye hizmeti, iç hastalıkları uzmanları tarafindan 24 saat süre ile kesintisiz sürmektedir. Bu hizmet kapsamında ayakta poliklinik rnuayeneleri, yatarak takip ve tedavi, acil servis ve check-up bulunmaktadır. Bu hizmet sırasında iç hastalıkları alanına giren tüm branslar ile sıkı bir iş birliği söz konusudur. Hastanemizde bununla ilgili olarak kardioloji, gastro-entereloji, nefroloji, hematoji, endokrinoloji, göğüs hastalıkları ve enfeksiyon hastalıkları alanında uzman staff kadrosu yanı sıra geniş konsültan hekim kadrosu bulunmaktadır.

 

 İç Hastalıkları ( Dahiliye ) Bölüm Doktorlarımız
 


Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kaşüstü Mahallesi Topal Osman Sokak No:7 Yomra / TRABZON
Tel : ( 0462 ) 341 56 56, ( 0462 ) 341 56 30 - 38, ( 0462 ) 341 56 58 - 63

Akgün Yazılım © 2015 Tüm Hakları Saklıdır